Twitter Aktif Takipci Kasma

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda twitterda aktif takipci nasıl kasılır, nasıl daha fazla kitleye ulaşılır bunları anlatacağım .

Önce size aşağıda vereceğim twitter otomatik fav kodlarını twitter’ın anasayfasına gelip f12 ye basıp çıkan kısımdan console yazan yere yapıştıracak ve enter’a basacaksınız böylelikle anasayfanızdaki bütün tweetler otomatik olarak oto fav kodu sayesinde favlanacaktır (bu işlemi chrome üzerinden yapınız). Daha sonra telefondan twitter’a girip kısa sürede güzel fav almış bir tweete tıklıyoruz ve tweeti favlayan ve retweet atan herkesi takip ediyoruz böylece anlık olarak bir yandan takip edip diğer yandan takip ettiğiniz kişilerin tweetleri anasayfanıza düşeceği için sizi aktif takipci olarak görecekler ve geri takip yapacaklardır.

Diyelim ki bu işlemi bir süre yaptınız ve limit yediniz, endişelenmenize gerek yok google play store üzerinden “ultrasurf” isimli uygulamayı indirin ve uygulamaya girin eğer telefonunuzda antivirüs programı varsa lütfen ultrasurf’a girmeden önce kapatın aksi takdirde program çalışmayacaktır. Programa girdikten sonra “connect” ya da “bağlan” yazan yere tıklayıp prgramı çalıştırın sizi bir internet sitesine atacaktır 5sn kadar bekleyin ve sekmeleri aşağı alın twitter’a girin ve takipci kasmaya devam edin limitiniz kalkacaktır.

Twitter Oto Fav Kodu 2020

setInterval(function(){
$(".favorited").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove();
var yeni_tweet = $(".stream-container").find(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").attr('data-item-count');
var tweet = $('.stream-items.js-navigable-stream >.js-stream-item.stream-item.stream-item').length;
if(tweet > 0){
$(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click();
setTimeout(function(){
$('.js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove();
},500);
}
if(tweet < 2 && yeni_tweet > 0){
$(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").click();
}
},1500);

Peki Limit Nasıl Kalktı?

Bu sorunun cevabı da çok basit VPN açmadan önce Türkiye sunucusundan fav limiti yediniz ve VPN açtıktan sonra bağlandığınız ülkenin serverinde olarak görünüyorsunuz bu nedenle o serverde daha önce limit yemediğiniz için limitli olarak görünmüyorsunuz.

3 günlük limit yediysem ne yaparım?

Bu sorunun çözümünü henüz biz de bulamadık VPN de fayda etmiyor fakat üzerinde çalışmalar yapıyoruz.

Twitter Hesabım Askıya Alınır Mı?

Öncelikle bizim yaptığımız işlemlerin hiçbiri illegal ve twitter’ın politika kurallarını ihlal edecek davranışlar değildir bu nedenle hesabınız askıya alınmaz veya kitlenmez fakat verdiğim kodlar üzerinde oynama yapmamanızı ve fav hızını arttırmamanızı tavsiye ederim çünkü saniyede çok fazla fav yaparsanız hem çok çabuk limit yersiniz hem de hesabınız askıya alınır fakat size verdiğim kodu değiştirmeden kullanırsanız hiçbir sıkıntı çıkmaz.

Evet arkadaşlar bugünkü twitter yazımız bu kadar umarım anlamışsınızdır anlamayan arkadaşlarım kardeşlerim twitterdan ya da instagram üzerinden bana ulaşabilir.

Twitter.com/alp4eren

İnstagram.com/alper_19071

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir