Twitter Fav Limit Nasıl Kaldırılır

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda twitter fav limit nasıl kaldırılır? sorunuzun cevabını vereceğim hemen yazımıza geçelim.

1: Fav limiti neden yenir?

Fav limiti yemenizin sebebi twitterda ardı ardına çok fazla kişiyi favlamak (beğenmek) ve çok fazla kişiyi ardı ardına takip etmektir. Eğer ardı ardına çok fazla takip ve beğeni yaparsanız twitter sizi spam olarak işaretler ve bunun önüne geçmek için size limit koyar.

2: Twitter fav limit nasıl kaldırılır?

Twitterda fav limitini kaldırmanız için gereken program herangi bir VPN programıdır VPN açmamızın sebebi twitter’in bizi Türkiye serverinde limit koymasıdır VPN açtığımızda Lokasyonumuz değiştiği için o an farklı bir ülkede gibi göründüğümüz için twitter fav limitimiz kalkar dikkat edin VPN açtığınızda da limit yiyebilirsiniz VPN açtınız diye sınırsız fav ve takip yapazsınız. VPN açtığınızda da limit yiyebilirsiniz ve farklı bir VPN açsanız dahi limit kalkmayacaktır

3: Şimdi gelelim limit kaldırma adımlarını nasıl uygularız?

Öncelikle herhangi bir VPN programı indiriyoruz, ben ultrasurf programını kullanıyorum, daha sonra programı çalıştırıp herhangi bir ülkeye bağlanıyoruz (bağzı programlarda ülke seçimi yapmadan direk bağlanıyor) sonra twittera geliyoruz ve fav yapmaya başlıyoruz evet limitimizin kalktığını görüyoruz Twitter fav limit kaldırmak bu kadar kolay eğer fav limitiniz kalkmaz 4. maddeyi okuyun.

4: Hangi durumlarda fav limit kalkmaz?

Evet arkadaşlar diyelim ki VPN açtığımız halde twitter fav limitimiz kalkmadı bunun için ne yapabiliriz? Maalesef hiçbirşey yapamayız bu gibi durumlarda twitter yine kendince önlem almak için bağzı kullanıcılarına 3 günlük twitter limit koyuyor bu durumda VPN bile kar etmiyor o yüzden VPN açtım limitim neden limitim kalkmadı? gibi soruların cevabını da bu maddemizde verdik umarız limit yemeden twitterda aktif takipci kasarsınız

Elimizden geldiğince twitterda takipci nasıl kasılır limit nasıl kaldırılır gibi soruların cevabını verdiğimizi düşünüyoruz eğer bu yazımız size faydalı olduysa lütfen bizi sosyal medyada paylaşın. Aklınıza takılan soru/sorunlarda bana sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarım

Twitter.com/alp4eren

İnstagram.com/alper_19071

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir